Для арабських шейхів створено напій за 5,5 млн. дол.

Share on Facebook

 

Хто б подумав, що напередодні священного місяця Рамадан, в арабському світі почнуть переінакшувати відоме українське прислів’я. «На городі бузина, а у шейхів з неї напій…»


шейхи, ruwa, бузина

Як відомо, на мусульманському Сході суворо заборонено вживання алкогольних напоїв. Однак для британської компанії Beverage Company це не стало перешкодою, щоб вийти на ринок Об'єднаних Арабських Еміратів зі своєю ексклюзивною пропозицією.

Був представлений найдорожчий у світі безалкогольний напій Ruwa на основі екстракту квітів бузини, який коштує 5.000.000 у доларовому еквіваленті. Він і повинен, на думку творців, підкорити ОАЕ. "Він якраз підходить для людей, які не хочуть вживати алкогольні напої, але вміють бути стильними й розуміються на розкішних речах", - позиціонують свою пропозицію виробники.

Ціну частково виправдовує кришталевий графин, у який налитий Ruwa. Він прикрашений 8000 діамантами, 200 рубінами і пробкою з білого золота. Кожен, хто придбає таку пляшку, в якості приємного доповнення отримає у подарунок троянди або ж квіти бузини.

Для тих, у кого бюджет обмежений, є більш «дешевий» варіант за 817 тис. дол.

Сподобалась ідея? Схочете скуштувати і Ви? Це абсолютно реально і в Україні! При цьому у тисячі разів дешевше! ТМ «ПАН ЕКО» пропонує Вашій увазі приготований за традиційними рецептами предків чудово освіжаючий сертифікований органічний НАПІЙ З КВІТІВ БУЗИНИ у зручній скляній пляшці (300 мл), який протягом сотень років є одним з найпопулярніших напоїв на території колишньої Австро-Угорщини. Крім того, чудовим доповненням до фруктово-ягідних салатів та тістечок може стати органічний СИРОП З КВІТІВ БУЗИНИ, який «ПАН ЕКО» пропонує у своїй традиційній півлітровій пляшці.

Відчувати себе цісарем чи шейхом – вирішувати Вам!

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: