Пристрасть до окремих видів продуктів може сигналізувати про захворювання

Share on Facebook

 

Судмедексперт Джим Кемпбелл, зауваживши, що його дружина пристрастилася до зеленого салату, запідозрив, що її організм потребує сульфорафане, органічному поєднанні, яке має протиракові і антибактеріальні ефектами.


На його прохання, жінка пройшла ряд перевірок, в ході яких у неї було виявлено рак молочної залози. Завдяки ранній діагностиці жінка повністю вилікувалася.

Британська газета The Sun розповідає, що Джим Кемпбелл відчув страх і жах, коли зрозумів, що несподівана пристрасть Елсі до салату може свідчити про те, що організм не може самостійно впоратися з раковими клітинами. Сама Елсі, якій зараз 59 років, розповідає про те, що "пристрасть" до салату у неї прокинулася раптово. Одного разу вранці вона раптом зрозуміла, що "хоче салат". За день жінка з'їдала 3-4 салатних Качана, відрізаючи від салату величезні шматки "як від кавуна".

Елсі розповідає про те, що тяга до салату у неї зникла одразу після того, як лікарі видалили пухлину.

Газета Daily Mail розповідаючи про цей випадок, зазначає, що хвороблива пристрасть до того чи іншого продукту може свідчити про проблеми зі здоров'ям.

Зокрема, "пристрасть" до "Мармайта" (паста з дріжджів, популярна у Великобританії) може говорити про аритмію або фібриляції передсердь. Любов до газованих напоїв може сигналізувати про нестачу кальцію, а потреба в стравах з каррі може говорити про дефіцит цинку.

Хліб та макаронні вироби, як і шоколад, перетворюючись на нездорову пристрасть, можуть сигналізувати про початок депресії. Крім того, тяга до чорного шоколаду може свідчити про передменструальний синдром.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: