Вчені США: одноманітне меню сприяє зниженню ваги

Share on Facebook

 

Результати досліджень, проведених ученими з Вашингтонського державного університету під керівництвом Шеллі МакГуайр, свідчать: чим одноманітніше меню, тим менше людина їсть і, відповідно, худне.


ожиріння, зниження ваги

Стаття про цю роботу буде опублікована в серпневому випуску наукового Американського журналу клінічного харчування.

В ході цієї роботи групу жінок протягом тижня годували макаронами з сиром - на сніданок, обід і вечерю - і в результаті вони отримували щоденно на 100 калорій менше, ніж зазвичай.

Професор МакГуайр пояснює цей феномен тим, що одноманітна їжа не викликає інтересу і бажання "розважити себе чимось смачненьким". Вчений вважає, що розробка збалансованого меню, монотонного, який включає всі необхідні організму речовини - надійний шлях до зниження ваги.

Раніше повідомлялося, що дослідники з університету Бен-Гуріон прийшли до висновку: незалежно від обраного типу дієти для схуднення в неї слід включати молоко та молочні продукти, які допомагають швидше досягти поставленої мети.

Для того, щоб швидше позбуватися від зайвих кілограмів, необхідно випивати від 2 до 3 склянок молока (або будь-яких інших молочних продуктів) в день. Дотримуючись цього правила, за два роки можна скинути до 6 кг, у той час, як випиваючи по пів склянки молочних продуктів за цей же час скидають до 3 кг. Тобто молочні продукти прискорюють процес схуднення в два рази.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: