4,2 млрд грн на Прикарпатті планують витратити на екологічні проблеми

Share on Facebook

 

Івано-Франківська обласна рада планує затвердити обласну програму охорони навколишнього природного середовища до 2015 року загальною вартістю 4,233 млрд грн.


екологія

Про це повідомив перший заступник начальника Держуправління навколишнього природного середовища в області Василь Головчак. 

Мета програми - зменшити викиди і скиди забруднюючих речовин в навколишнє природне середовище, зберегти біотичне і ландшафтне різноманіття, формувати безпечні умови для життя і здоров’я населення та безпечне поводження з відходами, ліквідувати причини виникнення надзвичайних екологічних ситуацій. 

На виконання заходів програми планують направити 1,55 млрд грн з державного, обласного та місцевих бюджетів, 412,7 млн грн – з державного фонду охорони навколишнього природного середовища, 121,7 млн грн – з обласного та місцевих фондів, 557 млн грн – власних коштів підприємств та 1,589 млрд грн – інвестиційних коштів, інформують УНН. 

Цього року на Прикарпатті на вивезення всіх непридатних для використання пестицидів потратять 4,3 млн грн, які були виділені з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища. Нині на території області є 192,5 т непридатних для використання пестицидів, які залишилися ще з часів колишніх колгоспів.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: