Відбувся семінар про перспективи органічного виробництва у Львові

Share on Facebook

 

25 травня 2011р. львівським обласним академічним католицьким товариством «Обнова» було організовано у Львові при Фонді Святого Володимира семінар на тему"Перспективи органічного агровиробництва в Україні".


обнова

На запрошення організаторів з доповіддю виступив Євген Милованов, Голова Правління Федерації органічного руху України, який не лише дав характеристику поняття «органік» та пояснив різницю між органічним та конвенційним виробництвом, а й ознайомив слухачів з поточним станом та перспективами розвитку органічного руху в Україні та світі.


Понад 30 учасників згаданого семінару прийняли активну участь в дискусії, в ході якої, зокрема, обговорювались: історія розвитку органічного сектору, шляхи зменшення собівартості та, відповідно, цін на органічні продукти і розширення географії їх доступності в різних регіонах України. Доволі активно обговорювались шляхи подальшої роботи задля поширення органічного способу життя в умовах, коли час вступу в дію Закону «Про органічне виробництво» знову відкладається.


Довідка. Товариство «Обнова» було засновано ще в 1931 р., згодом його діяльність була призупинена і знову відновлена в 1996 р. Товариство веде активну діяльність, проводячи лекції, семінари, дискусії, курси, конференції та конгреси, займається видавничою та інформаційною діяльністю (розповсюдження матеріалів просвітницького і наукового характеру), а також формування власної бібліотеки і співпраця з іншими професійними установами та організаціями.


Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: