На Луцькому летовищі у 110 разів перевищено норми нітратів

Share on Facebook

 

Держекоінспекція Волині виявила на Луцькому військовому летовищі забруднену ділянку землі невідомими хімічними речовинами. 


нітрати

За результатами лабораторних досліджень встановлено перевищення граничнодопустимих концентрацій по нітратах в 110,4 рази, по сульфатах – в 27,7 разів, по фосфору загальному – в 6,8 разів.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Держекоінспекції області, за фактом  забруднення земельної ділянки нараховуються збитки. За виявлені порушення всім підприємствам та організаціям видано приписи на їх усунення.

Незначні відхилення від нормативів граничнодопустимих скидів (ГДС) виявлено на наступних каналізаційно-очисних спорудах (КОС) області:

КП «Нововолинськводоканал» - по азоту амонійному від 1,1 до 1,5 раза;

Володимир-Волинське УВКГ – по азоту амонійному від 1,5 до 2 разів;

Локачинське ВУЖКГ - по залізу загальному в 2 рази, марганцю – в 1,5 раза, нітратах – 2 рази, нітритах – від 2 до 5 разів, ХСК (хімічне споживання кисню) до 5 разів;

КОС шахти «Бужанська» - по нітритах – від 2 до 5 разів, ХСК – від 1,5 до 2 разів;

КОС шахти № 1 по нітратах – 1,5 раза, нітритах – від 1,5 до 2 разів, по ХСК від 2 до 5 разів;

КОС шахти №5 по завислих речовинах – від 1,1 до 1,5 раза, по ХСК більше 5 разів.

Не виявлено перевищень граничнодопустимих викидів (ГДВ) на підприємствах Локачинського цеху з видобутку нафти, газу і конденсату Львівського відділення та ПрАТ «Ковельські ковбаси». Обстежено 8 джерел викидів, контроль проводився по семи забруднюючих речовинах, відібрано 63 об’єднаних проби, виконано 465 визначень.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: