VIII-й Відкритий фестиваль виноградарів-виноробів «Угочанська лоза»

Share on Facebook

 

фестиваль виноробів

 8 травня 2011 р. у місті Виноградові на Закарпатті пройшов VIII-й Відкритий фестиваль виноградарів-виноробів «Угочанська лоза». Цього року захід відбувся в рамках Дня Європи, що символічно для нашої держави, адже подія відбувалася неподалік географічного центру континенту. На святкування Дня Європи приїхали офіційні делегації з Угорщини, Росії, Румунії, а також консули Угорщини у Берегові та Ужгороді.

116Свято транслювалося у прямому ефірі завдяки угорському Уряду і телемосту "Duna Televízió" між країнами, що межують з Угорщиною: Україною, Румунією, Словаччиною, Словенією, Хорватією, Сербією та Австрією - на знак міжнародної дружби і толерантності у Європі та Карпатському регіоні.

Прикрасою свята стала виставка-продаж виноробної продукції та творів декоративно-прикладного мистецтва. У парку Перені пройшов конкурс "кращий сільський двір" Виноградівського р-ну. Переможцем стало с.Шаланкі, що отримало приз "Хунгарі Фест".

Традиційно великим попитом користувалися сертифіковані органічні продукти ТМ Пан Еко: сиропи, соки, леквар і м'ясні продукти з свинини породи "Монголиця", в т.ч. ковбаси, "бограч-гуляш" та "боб-гуляш". Головною кулінарної програмою свята була смажена «Монголиця» на відкритому вогні. Тисячі гостей мали змогу безкоштовно скуштувати та насолодитись цим делікатесним м’ясом.

 


Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: