Показ екологічної моди до дня Землі в Києві

Share on Facebook

 

11 квітня 2011 р. командою проекту «День Землі – 2011. Лісова казка» був відкритий “Зелений тиждень”, який розпочався з показу екологічної моди в Будинку води в м. Києві.


екологічна мода, день Землі

Українські красуні на зеленій доріжці продемонстрували колекцію “Дикий простір” із натуральних матеріалів відомої української дизайнерки Олесі Теліженко. Участь у показі еко-моди прийняли гурти SMS та Артур Боссо & Ladies.

“Екологічний погляд на моду визначає стиль життя. Кожен із нас впливає на навколишнє середовище починаючи від того, що ми купуємо до того, що їмо та вдягаємо. Важко вигадати кращу акцію для відкриття тижневої програми Дня Землі, ніж подію, що поєднує в собі натуральність, природність в дизайні одягу і змусить нас задуматись над вибором, який ми робимо щодня – навіть коли вирішуємо що вдягати. Посольство США з гордістю підтримує День Землі в Україні,” – відзначила на відкритті заходу Сьюзан Кліарі, Культурний аташе Посольства США.

Не обійшлася вказана подія й без дегустації органічних продуктів харчування, яку під час дійства здійснював ТД «Органік ера». Серед презентованих учасникам та гостям корисних наїдків та напоїв були представлені й органічні соки торгової марки «Пан Еко».

Еко-фестиваль до Дня Землі триватиме із 11 по 17 квітня у різних галереях, музеях, парках та інших місцях, та поєднає мистецько-практичні заходи екологічного характеру.


http://www.organic.com.ua

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: