У готелях на Прикарпатті диких тварин утримують без дозволу

Share on Facebook

 

У готельно-розважальних комплексах „Байка” та „Легенда Карпат” в Косові на Івано-Франківщині, розважаючи туристів, у неволі утримують бурих ведмедів, вовків, лисицю, єнота та птахів.


utrymannja-dykyx-tvaryn_1

Тварини мешкають у тісних клітках, виглядають гнітюче, голодні та виснажені спрагою.

Національний екологічний центр України звернувся до прокуратури Косівського району Івано-Франківської області і отримав відповідь, що ще на початку грудня Державна екологічна служба в Івано-Франківській області побувала на місці з перевіркою та встановила, що дозволу на утримання червонокнижного виду (бурого ведмедя) в неволі в ГРК „Байка” немає. Документів, які би засвідчували набуття права власності на інших диких тварин: бурого ведмедя, двох вовків, лисиці, у готелях також немає.

utrymannja-dykyx-tvaryn«Ситуація з утриманням диких тварин в неволі в Україні набуває катастрофічних масштабів. Має місце системне порушення природоохоронного законодавства. Ми вимагаємо негайного вилучення тварин перевезення їх у кращі умови утримання”, - каже Катерина Полянська з Національного екологічного центру України.

„Маючи дуже недосконалі українські закони, які регулюють охорону тварин, приватні та комерційні установи намагаються їх порушувати, - каже Наталя Вишневська з НЕЦУ. - І прокуратура, і Держекоінспекція мали і мають всі підстави для вилучення цих тварин. Крім того, постає важливе правове питання  - яким чином червонокнижні та мисливські тварини потрапили до цих „зоокуточків”.

НЕЦУ закликає уряд України якомога швидше заборонити вилучення диких тварин з природного середовища задля комерційних цілей, припинити діяльність усіх пересувних зоопарків та цирків, створених до 2007 року, вдосконалити законодавство України у галузі захисту тварин, карати державні органи влади, які не виконують своїх обов’язків.

 

 

http://zaxid.net

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: