Фестиваль вина у Берегово

Share on Facebook

 

0-78678564

В суботу, 5 березня, у Берегові, з урочистої ходи під акомпанемент духового оркестру розпочався фестиваль вина. Колона лицарів Ордена Св. Венцела рушила від музею виноробства через горбатий кам'яний міст в центрі - до сцени. Приєдналися до них і гості - лицарі-винороби Угорщини та козаки зі Львова в історичних костюмах і з рушницями в руках. 

 
Відбулося відкриття фестивалю на великій сцені на площі Кошута. А після виступу було прийнято до лав Ордену виноробів нових лицарів. Львівські козаки у знак поваги і дружби виконали почесний залп у повітря з рушниць. 
У фестивалі брали участь як як приватні винороби, так і закарпатські винні компанії. 


vine_beregovoНа фестивалі було представлено багато сортів вин - це Ленака, Рислінг, Сапераві, Мерло, Кабарне, Ізабелла, Трамінер, Совин, Цвайгельт, Голубок. До завершення фестивалю, спеціальна комісія, яка дегустувала вина, вибрала найкращих виноробів.


Грамотами та призами нагородили учасників фестивалю. Зокрема бронзові медалі отримали: Жолт Шош за червоне вино «Чорна магія» і Олександр Ковач за «Кагор», а також Шандор Нодь (Семільйон), Карло Шош (Рислінг), Іштван Варга (Мускат Оттонель) і т.д. Срібло отримав Карло Шош (Чорний кагор), Олександр Ковач (Шардоне), Шандор Нодь (Мускат Оттонель), Олександр Якоб (Фурмінт). І нарешті - золоті медалі вручили Ернесту Біров за сорт вина «Б’янка», а також магістру Ордена, голові Берегівської райради Андрію Бігарі - за власноручно виготовлений «Голубок». 


vine_beregovo4Окрім цього гості мали шанс спробувати органічну продукцію тогрової марки «Пан-Еко», скуштувати медовухи, з'їсти порцію угорського гостро-перченого бограча або козацький куліш. Традиційно вже, для гостей фестивалю органічні виробники смажили на веретелі кабанчика, породи монголиця.


Також слід відзначити, що палатку виробників органічної продукції Виноградівського району було визнано кращою на фестивалі.

vine_beregovo2

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: