У складі чистячих засобів є луги і нафтові дистиляти

Share on Facebook

 

mujuchi-zasobyНавіть страшно подумати, що може статися, якщо така речовина потрапить в дихальні шляхи, на слизову чи шлунок. 

А такі ось речовини містить більшість детергентів. І, звичайно, таким ось коктейлем дуже легко відмити духовку, яку не чистили навіть 10 років. Побутова хімія в десятки разів потужніший, ніж цього вимагають наші квартири. 
Коли ви купуєте миючий засіб спробуйте звернути увагу на поверхнево-активні речовини в його складі. Швидше за все там будуть аніонні, катіонні і неіоногенні.Найшкідливіші з них - аніонні, вони небезпечні для імунітету, зору і печінки. 
Мінімальна кількість ПАВов на сьогодні аж 5%, але це хоч якось мінімізує шкоду речовин. 
До речі, на поверхнево-активні речовини НЕ змиваються, їх найбільше саме в миючих і пральних речовинах. 
Але не думайте, що вони менш небезпечні в поліролях меблів, наприклад. У їх складі є нітробензол, відбілювачі з аміаком і летючим гіпохлоритом натрію.Небезпечні і освіжувачі повітря, від них мігрень. Пропан-бутан і альдегіди, що входять до складу аерозолю, діють як нейротоксини. Вони працюють не на поглинання запаху, а забивання його іншим. 
Хоча кошти і дуже небезпечні для здоров'я людей, але на більшості немає етикеток з інформацією про склад. Це можливо завдяки закону «Про комерційну таємницю», яка захищає виробника, але ні як не людей.

 

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: