Місто і Інтернет погано впливають на здоров'я

Share on Facebook

 

misto-i-internet

Велика кількість дрібних стимулів, які отримує людський мозок в умовах міста не дають нормально функціонувати нервовій системі і мозку. 

Навіть такий фактор, як шум не дає людині розслабитися і мозок людини повинен постійно перебувати у стані «втечі або боротьби», який провокує виділення гормону стресу кортизолу. Навіть 5-7 хвилин перебування на жвавій вулиці зменшує здатність до зосередження. За таких умов здатність мозку до концентрації уваги поступово втрачається, адже кортизол не дає утворюватися новим нервовим зв'язкам. 

Так само Інтернет негативно впливає на людину, він руйнує людський мозок. А інтенсивне і тривале використання інтернету призводить до змін мозку роботи головного. Проявлятися це може в роботі мозку і мислення. Новітні дослідження нейрохірургів показали, що під час роботи в інтернеті швидко розвиваються дві ділянки головного мозку: частина, яка відповідає за короткочасну пам'ять, і центр, відповідальний за прийняття швидких рішень. 

Нещодавно вчені також з'ясували, люди, які регулярно вирішують кросворди і головоломки, можливо, довше залишаються при здоровому розумі й твердій пам'яті, але старече слабоумство розвивається в них значно швидше.

http://www.vredno.com.ua

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: