Знання для представників ЗМІ

Share on Facebook

 

znannja-dlja-predstavnikv-zm

17 травня 2010 р. у Києві Дослідним інститутом органічного сільського господарства ФіБЛ, за підтримки Швейцарської Конфедерації, Федерації органічного руху України, відбувся семінар «Знання для представників ЗМІ та розповсюджувачів інформації з питань органічних продуктів харчування».

Мета цього практичного семінару для ЗМІ (друкованих, радіо, телебачення) та інших важливих розповсюджувачів інформації (в т. ч. прес-служб різних профільних міністерств та PR-менеджерів організацій, які пов’язані з органічним рухом в Україні) – встановити довготривалі відносини між спільнотою українського органічного руху та медіа-сектора нашої держави. Учасники семінару (представники Федерації органічного руху України, Центр «Зелене досьє», Асоціація «Чиста флора» та інші організації для журналістів) зробили огляд питань органічного спрямування: основна інформація найважливіших характерних рис та параметрів органічного сільського господарства та органічних продуктів. Інформацію було підкріплено не лише теоретичними презентаціями, а й найбільш ефективним аргументом – дегустацією органічних продуктів як іноземного виробництва, так і вітчизняного (зокрема, кращої торгової сертифікованої органічної продукції 2009 р. – «Пан Еко»), що позитивно вплинуло на враження учасників щодо якості органічної продукції.

Представники українського органічного руху надали вичерпну інформацію про статус органіку в Україні та майбутні перспективи. Учасники отримали першоджерельну інформацію, як і де отримати відомості про події зі згаданої теми, що відбуваються у певний час, на веб-ресурсах і побачили позитивні приклади успішного роздрібного продажу органічних продуктів в Європейському Союзі, країнах Центральної та Східної Європи, а також і в Україні.


 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 07-08 (09)' 2010

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: