На Львівщині можуть з’явитися пункти вимірювання якості повітря

Share on Facebook

 

vymiruvannja-jakosti-povitrja

На Львівщині прийнято Державну програму розвитку транскордонного співробітництва на 2011-2015 роки, яка містить низку заходів у Львівській області. Зокрема у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Про це повідомив сьогодні під час засідання комісії з питань євроінтеграції, транскордонного співробітництва та зв’язків з українцями за кордоном Львівської обласної ради перший заступник голови Львівської ОДА Мирон Янків.

За повідомленням Янківа, заходи зокрема спрямовані на забезпечення функціонування українських ділянок транскордонних біосферних резерватів, створення автоматизованих пунктів вимірювання якості повітря, створення інформаційної інфраструктури транскордонного туризму та забезпечення її розвитку, проведення Європейських днів добросусідства на території Львівщини, активізація транскордонного співробітництва у сфері надзвичайних ситуацій, розвиток співпраці у межах програми транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна", освітні заходи, активізація співробітництва у межах наявних єврорегіонів.

"Важливими є заходи з проведення політик пам’яті, вшанування місць поховань загиблих українців, особливо на території Польщі", – додав М. Янків.


Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: