Регіонали підтримали святкування ювілею Вернадського лише з другої спроби: не розчули прізвищаt

Share on Facebook

 

Верховна Рада з другої спроби прийняла постанови про відзначення річниці бою під Крутами і ювілею Вернадського. У перший раз депутати більшості "не розчули прізвища".

 

457

Верховна рада з другої спроби підтримала святкування річниці дня бою під Крутами, а також річниці дня народження академіка Володимира Вернадського.

Перше голосування "провалили" депутати Партії регіонів і КПУ. У відповідь на це між депутатами "Свободи" і регіоналами зав'язалася чергова перепалка. Свободівці почали скандувати на адресу депутатів, які не підтримали ці проекти: "Ідіоти!".

Член фракції ПР Ганна Герман пояснила, що її фракція не голосувала за постанову щодо Вернадського через непорозуміння. "Сталося непорозуміння через те, що ми не розчули прізвища... Його (непорозуміння - прим. ред.) треба виправити", - сказала депутат.

У підсумку постанови були поставлені на повторне голосування і прийняті.

Крім того, депутати підтримали постанови про відзначення 300-річчя з дня народження Івана Григоровича-Барського, 200-річчя з дня народження Семена Гулака-Артемовського, 190-річчя з дня народження Костянтина Ушинського, 150-річчя з дня народження Владислава Городецького, 150-річчя з дня народження Ольги Кобилянської та ряд інших.

Нагадаємо, що в березні прем'єр-міністр Микола Азаров висловив обурення тим, що ЗМІ недостатньо висвітлили 150-річчя з дня народження відомого академіка Володимира Вернадського - одного із засновників і першого президента Української академії наук, творця багатьох наукових шкіл і науки біогеохімії.

"Я був просто вражений тим, що такій події, як ювілей академіка Вернадського, не знайшлося місця в ефірі більшості національних телеканалів та на шпальтах газет. Можливо, якісь інші події, які перекрили значущість ювілею світового масштабу? Так ні ж, в ефірі все та ж скандальність, скепсис, дріб'язковість", - заявив тоді Азаров.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: