Українські аграрії вже експортували 11,5 мільйона тонн зерна

Share on Facebook

 

Станом на 26 листопада українські аграрії поставили на зовнішні ринки 11,5 мільйона тонн зерна. Наразі вже експортовано 5,4 мільйона тонн пшениці, 4,1 мільйона тонн кукурудзи, 1,7 мільйона тонн ячменю, - повідомив міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

 

«Через складні природно-кліматичні умови та неврожай у багатьох країнах ситуація на світовому ринку зерна залишається досить складною. Українські аграрії з самого початку нового маркетингового року набрали високі темпи експорту зернових та продовжують успішно виконувати свої зовнішні зобов’язання. Зокрема станом на 26 листопада сільгоспвиробники експортували 11,5 мільйона тонн зерна. Це досить вагома цифра», − зазначив Микола Присяжнюк.

За словами міністра, у припортових елеваторах наразі знаходиться 1,1 мільйона тонн зернових культур, а завантажено на кораблі ще 206 тисяч тонн. Таким чином обсяги експортованих та підготовлених до експорту зернових складають 12,8 мільйона тонн.

«У вересні українські аграрії експортували 1,3 мільйона тонн пшениці, у жовтні – 1,4 мільйона тонн, а з початку листопада було поставлено до інших країн світу понад 1,3 мільйона тонн. Таким чином, ми зберегли свої позиції на зовнішніх ринках та основних покупців, продовжуючи успішно виконувати умови контрактів», − наголосив Микола Присяжнюк.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: