На Черкащині померло троє немовлят. Імовірно, через штучні суміші

Share on Facebook

 

otruennja-na-cherkashyni

Троє немовлят померло протягом місяця від отруєння в селі Косарі Кам'янського району на Черкащині. Всі діти харчувалися штучними сумішами.


У четвер, 11 листопада, о 4.30 ранку косарчанка Світлана Совко викликала "швидку" до немовлят – близнюків. Дітям було місяць і тиждень. Одне з немовлят до приїзду лікаря померло.


"Інше не подавало ознак хвороби, тому його не госпіталізували, – розповів сільський голова Василь Воропай. – Мати з іншою дитиною вранці поїхала в райцентр до дитячої лікарні на огляд, але там же й друге дитинча померло. Сьогодні вже відомо, що ці діти померли від отруєння".


Місяць тому в Косарях померло 4-місячне немовля. За висновками лікарів, причиною стало теж отруєння. Всіх цих немовлят матері годували штучними сумішами.


За словами сільського голови, аналізи води з криниць, а також тих молочних сумішей санепідстанція відправила до Києва на аналізи.


В 2008 року у Китаї спалахнув скандал через неякісні молочні суміші. У сухому молоці було виявлено меламін, який використовується для виробництва клею.


Тоді сотні тисяч китайських дітей отруїлися, а шестеро померли від дитячої молочної суміші, що містить меламін. На початку липня цього року небезпечну хімічну речовину меламін знову виявили у дитячих молочних сумішах у трьох регіонах Китаю.


http://newsru.ua


Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: