Україна виходить на перше місце в Європі з виробництва моркви!

Share on Facebook

 
За оцінками аналітиків "Агроогляд: овочі та фрукти", Україна в 2011 р. стала найбільшим виробником моркви в Європі, вперше випередивши за обсягом виробництва традиційного лідера - Польщу, незважаючи на зростання виробництва моркви у цій країні.

Крім того, Україна випередила і Великобританію - другого найбільшого виробника моркви в Європі. Таким чином, тепер тільки чотири країни в світі виробляють більше моркви, ніж Україна, а саме: Китай, США, Росія і Узбекистан."Вийшовши в європейські лідери за обсягами виробництва моркви, Україна як і раніше не готова експортувати істотні її обсяги через недоліки в технологіях вирощування, зберігання і, особливо, доробки продукції, - каже Тетяна Гетьман, керівник проекту" Агроогляд: овочі та фрукти ". - Саме тому в поточному сезоні ціни на моркву знаходяться на такому низькому рівні, адже найменше перевищення обсягів виробництва над потребами внутрішнього ринку призводить до неможливості реалізації продукції і, як наслідок, до різкого обвалу цін. 

Однак ми вже зараз опрацьовуємо можливості експорту моркви і маємо запити з Близького Сходу на пробні поставки української моркви, якими поділимося з усіма учасниками четвертої міжнародної конференції "Картопля та овочі України-2012" 16-17 лютого 2011 р. ".У поточному сезоні оптові ціни на моркву в Україну в середньому в 3 рази нижче, ніж у минулому, і ця різниця буде продовжувати рости, якщо істотні обсяги не будуть експортовані. Теоретично, Україна могла б експортувати 60-80 тис. тонн моркви в цьому сезоні, однак прогнозовані обсяги експорту набагато нижчі.

Нагадуємо, що конференція "Картопля та овочі України-2012" вперше відбудеться в м. Київ в конференц-залі "Президент готелю". Для виробників овочів і картоплі діють антикризові ціни на участь у події. Крім того, кожен виробник, що має запаси овочів і картоплі, отримає потужну рекламну підтримку для допомоги в реалізації продукції як усередині країни, так і на експорт.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: