Київ очолив рейтинг найбрудніших міст Європи

Share on Facebook

 
Київ визнали найбруднішим містом Європи. Українська столиця очолила антирейтинг ЄС.

Київ

Європейці підрахували, що один киянин за рік виробляє в десять разів більше відходів, ніж важить сам, передає ТСН.

Дві третини столичного сміття гниє далеко за межами Києва — на полігоні села Підгірці Обухівського району. Звалище давно переповнене, його кілька разів намагалися закрити, але діти те, що викидають кияни, більше нікуди. Три тисячі тонн відходів щодня, мільйон тонн — щорічно. Незважаючи на всі екологічні програми, кияни смітять, як і смітили. Звалище підбирається все ближче до сусідніх селищ. У Підгірцях дихають тим, що викидають у Києві. Звалище отруює повітря і воду. Самі Підгірці до Європейського рейтингу сміття не потрапили, а от українській столиці в ньому дісталося почесне перше місце. Щорічно киянин викидає на сто кілограмів більше середнього європейця. Найчистішим назвали швейцарський Цюріх.

Хоча, деякі столичні двірники вважають, що столиця не найбрудніше місто в Україні — Харків значно більше засмічений від Києва.

Місцеві контейнери для сміття зовні не гірші від європейських. Експеримент з роздільного збору триває два роки. Але ділять відходи досі лише одиниці. За угодою з Євросоюзом, через два роки ми повинні відправляти на смітник лише п’ятнадцять відсотків сміття. Решта — переробляти. Зараз усе навпаки. На переробку йде лише один кілограм відходів із двадцяти.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: