У Запорізькій області запрацювала перша котельня на альтернативному паливі

Share on Facebook

 

У райцентрі Оріхів Запорізької області почала роботу перша котельня на альтернативному паливі - соломі та лушпинні соняшнику.


соняшники, альтернативне паливо

"Альтернативна котельня обігріває дитячий садок і працює на пеллетах - спресованій суміші соломи та лушпиння соняшника. Виробництво такого палива значно дешевше, а теплова енергія від спалювання пелет дозволяє заощадити до 30% природного газу", - зазначають в обладміністрації.

За даними прес-служби, із 1 грудня в Оріхівському районі для обігріву установ бюджетної сфери будуть працювати вісім котелень, які використовують біопаливо. Інвестор - ТОВ Енергозбереження - вклав у їхню реконструкцію 5,7 млн грн.

Обласна влада Запоріжжя заявила, що досвід опалення котелень біопаливом повинен бутиосвоєний іншими територіями регіону.

Нагадаємо, що наприкінці серпня у Святошинському районі Києва на дев'ятиповерхових будинках по вул. Булгакова, 17 були встановлені сонячні елементи, які виробляють електроенергію, акумулюють її і подають на світлодіодні лампочки, що влаштовані на сходах та у під'їздах.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: