Персонал ресторанів McDonald's стежить за тим, щоб мусульмани дотримувалися Рамадан

Share on Facebook

 

Цього року в закладах фаст-фуду, що діють в Марокко, зокрема, в столиці країни, Рабаті, вступили в силу нові правила, згідно з якими персонал цих закладів не дозволяє мусульманам порушувати піст.


рамадан, McDonald'sПеред входом до ресторанів McDonald's, Pizza Hut і KFC встановлені плакати, що нагадують, що в денний час тут обслуговують тільки немусульман.

Як повідомляє IsraelValley, працівники ресторанів, зокрема, McDonald's, виявилися в несподіваній ролі представників влади та охоронців моральності, подібно співробітникам поліції моралі в Ірані.

При цьому, влада Марокко, що змусила працівників громадського харчування "сортувати" клієнтів, обслуговуючи одних і відмовляючи іншим, посилаються на статтю 222 Кримінального кодексу Марокко. У ній йдеться, що публічне порушення посту під час Рамадану карається позбавленням волі від одного до шести місяців та виплатою штрафу, в тому випадку, якщо правопорушення вчинено людиною, яка сповідує іслам.

Незважаючи на те, що в Марокко не існує будь-яких документів, що вказують на віросповідання їхнього власника, персонал ресторанів просить клієнтів пред'являти посвідчення особи. Якщо людину, яка бажає з'їсти картоплі і запити коктейлем, кличуть "Мохаммед" або "Фатіма", йому доведеться покинути ресторан голодним.

Втім, "порушник посту" може вийти з положення, сказавши, що візьме їжу з собою. У цьому випадку, він порушить піст не в громадському місці, а у себе вдома.

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: