Китай та Монголія спільно розвиватимуть органічне агровиробництво

Share on Facebook

 

У жовтні 2012 р. в Улан-Баторі (столиці Монголії) китайська та монгольська делегації підписали угоду про двостороннє співробітництво в аграрному секторі.

 

882

Відповідно до угоди, яка стала результатом засідання Китайсько-монгольської робочої групи з сільськогосподарської кооперації, дві країни-сусідки будуть спільно розвивати свій аграрний сектор у рамках програми FАО.

Китай не лише продовжуватиме надавати технічну допомогу Монголії з метою розширення сільськогосподарського виробництва країни, але також, з огляду на сучасні світові тенденції, допоможе з підготовкою фахівців органічного агровиробництва та візьме участь у розробці державних органічних стандартів та налаштуванні системи органічної сертифікації. Крім того, обидві сторони також домовилися активізувати співпрацю в галузі безпеки харчових продуктів та торгівлі сільгосптоварами.

Останнім часом спостерігається активна співпраця Китаю та Монголії у сфері розвитку сільськогосподарського виробництва. Починаючи з 2010 р., Китай надав Монголії пільгові кредити для закупівлі сільгосптехніки, а також залучив до співпраці своїх експертів з розвитку національної програми продовольчої безпеки.

За даними IFOAM станом на 2012 р. у Китаї площа сертифікованих органічних земель складає 1,39 млн га, що становить 0,27% від загальної площі сільгоспугідь країни. Обсяг продажу органічної продукції у Китаї станом на 2009 р. складав 791 млн євро. Статистичних даних щодо розвитку органічного сільського господарства у Монголії немає.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 12-02 (26)' 2013

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: