Узбекистан втілив у життя органічний проект

Share on Facebook

 

Австрійська компанія «Marap» разом зі своєю узбецькою філією «Silk Road Organic Foods» та об’єднанням дрібних фермерів «Turkiston Gulba» у 2011 році виростили органічні ягоди, фрукти, горіхи та овочі з дотриманням правил чесної торгівлі – вишні, дині, мигдаль, боби, нут, кунжут. Усі продукти доступні у продажу на європейському ринку у висушеній формі.


11

 У 2012 р. компанія планує розширити асортимент узбецьких органічних продуктів грецькими горіхами, абрикосами, гранатами та родзинками також із дотриманням правил чесної торгівлі.

У зв’язку з перспективами зростання фермерське об’єднання розшириться з 150 до 300 сімей. У середньостроковій перспективі планується залучити до органічного виробництва щонайменше 1 000 фермерських сімей у Самаркандській області.

У 2011 р. завдяки переходу на органічне виробництво та дотримання стандартів чесної торгівлі фермерське об’єднання «Turkiston Gulba» отримало близько 50 тис. євро на розширення виробництва та ремонт інфраструктури й освітніх закладів. У 2012 р. планується, що грошова допомога зросте принаймні до 100 тис. євро.

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 03-05 (23)' 2012

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: