Помідори: корисні властивості «золотих яблук»

Share on Facebook

 

На кінець літа, початок осені саме припадає час збору врожаю стиглих помідорів. Цей овоч здатний не тільки надавати смак і колір кулінарним шедеврам, але і приносить користь здоров’ю. 


помідори

За вмістом вуглеводів, органічних кислот, мінеральних речовин, макро- і мікроелементів плоди помідорів – справжня «овочева аптека». Вчені Гарвардського університету включили помідори до списку 10 найкорисніших продуктів. І недарма: за результатами проведених нещодавно досліджень помідори – найкраща їжа для профілактики серйозних і небезпечних захворювань.

ПОХОДЖЕННЯ СЕНЬЙОРА ПОМІДОРА

Батьківщиною помідорів вважають територію Південної Америки. Тут їх вирощували індіанські племена інків та ацтеків, які називали їх «томатль», що означає «велика ягода». Ось звідки інша назва цього овочу – томат. Після іспанського завоювання Америки завойовники завезли помідор до Європи. Його було легко вирощувати в умовах середземноморського клімату. З Іспанії та Португалії томати потрапили до Франції. Палкі французи, мабуть, за яскраве забарвлення і форму, що нагадує серце, назвали ці плоди по-своєму: «яблуко любові», «любовні яблука». Італійцям нові плоди теж сподобалися. Але перші помідори були тут жовтого кольору і тому називалися «золотими яблуками». Помідори в Європі довгий час були тільки декоративними рослинами, їх розводили виключно заради яскравої пишної зелені та барвистих плодів. Ботаніки спочатку вважали їх неїстівними, пояснюючи це тим, що плоди цієї культури належать до сімейства пасльонових, до якого входять такі отруйні рослини, як тютюн, беладонна, блекота, дурман.

Споживати у їжу помідори почали на початку ХVІІ ст. в Іспанії. Перший же рецепт страви з помідорів було опубліковано у кулінарній книзі у Неаполі в 1692 р. Італійці споживали томати з перцем, часником та олією. У той же час у Португалії та Богемії почали готувати помідорні соуси, які мали приємний кислуватий смак.

В Україні помідори вперше з’явились наприкінці ХІХ ст. у Криму. Споживали їх так само, як і огірки, разом з оцтом та іспанським перцем. Пізніше вони поширилися територією країни та стали продуктом масового вжитку.

Складно навіть уявити, що такі смачні овочі, як помідори, наші предки ще 200 років тому вважали отруйними.

 

 

ПОМІДОРИ:

ü  зміцнюють внутрішню оболонку клітин;

ü  регулюють роботу нервової системи;

ü  стимулюють роботу мозку;

ü  покращують настрій та нормалізують сон;

ü  діють як антибактеріальний та протизапальний засіб;

ü  покращують роботу шлунково-кишкової системи;

ü  усувають розлади травлення та нормалізують обмін речовин;

ü  нормалізують функції серця та зміцнюють серцевий м’яз;

ü  перешкоджають утворенню шкідливого холестерину;

ü  стимулюють синтез гормонів;

ü  підтримують функції щитовидної залози;

ü  виводять важкі метали з організму;

ü  покращують колір обличчя та розгладжують зморшки.

 

 

 

 

 

 

 

ХАРЧОВА ЦІННІСТЬ

 

Енергетична цінність

Калорійність – 23 ккал

Білки – 0,6 г

Жири – 0,2 г

Вуглеводи – 4,2 г

Вода – 93,5 г

 

Вітаміни

Вітамін A – 1,2 мг

Вітамін B1 – 0,06 мг

Вітамін B2 – 0,04 мг

Вітамін B3 – 0,3 мг

Вітамін B6 – 0,1 мг

Вітамін B9 – 11,0 мкг

Вітамін C – 25,0 мг

Вітамін E – 0,4 мг

Вітамін H – 1,2 мкг

Вітамін PP – 0,5 мг

 

Мікроелементи

Залізо – 0,9 мг

Бор – 115,0 мкг

Йод – 2,0 мкг

Кобальт – 6,0 мкг

Марганець – 140,0 мкг

Мідь – 110,0 мкг

Молібден – 7,0 мкг

Нікель – 13,0 мкг

Рубідій – 153,0 мкг

Фтор – 20,0 мкг

Хром – 5,0 мкг

Цинк – 200,0 мкг

 

Макроелементи

Калій – 290,0 мг

Кальцій – 14,0 мг

Магній – 20,0 мг

Натрій – 40,0 мг

Сірка – 12,0 мг

Фосфор – 26,0 мг

Хлор – 57,0 мг

 

 

ЦІКАВО ЗНАТИ

Органічні помідори: у чому користь?

Учені з університету в Каліфорнії (США) провели дослідження, які показали, що органічні помідори містять набагато більше флавоноїдів, ніж помідори з промислових ферм. Дослідники виявили, що вміст двох видів флавоноїдів – кверцетину і кемпферолу – в органічних помідорах майже вдвічі перевищує концентрації цих сполук у конвенційних томатах. Причиною підвищеного вмісту в органічних помідорах флавоноїдів, які виконують функції антиоксидантів в організмі людини, є різниця між способом вирощування та удобрення рослин на органічних та конвенційних фермах. Помідори на промислових фермах удобрюють хімічно синтезованим азотом, який рослини дуже швидко поглинають та засвоюють. Рослини на органічній фермі поступово отримують природний азот, утворений у ґрунті мікроорганізмами з компосту чи «зеленого добрива». Внаслідок повільного утворення природного азоту в ґрунті органічні рослини ростуть повільніше, тому вони мають більше часу розподіляти свої ресурси на утворення корисних поживних речовин.

 

 

ПОМІДОРИ ЗАМІСТЬ ВАЛІДОЛУ

Помідори мають здатність попередити захворювання серця. Результати досліджень учених підтверджують, що наявність лікопину в складі цих овочів перешкоджає процесу окислення шкідливого холестерину. Вчені доводять, що люди середнього віку, які споживають багато лікопину разом з продуктами харчування, мають утричі менший ризик розвитку інфаркту та інсульту. До того ж жовтувата желеподібна рідина, що вкриває зернята помідора, містить речовину, що за хімічним складом схожа на аспірин, який, як відомо, на 72% зменшує ймовірність утворення тромбів у кровоносних судинах.

 

ПОМІДОРИ ЯК АНТИДЕПРЕСАНТИ

Помідори корисні не лише для фізичного, але й для психічного здоров’я людей. Справа в тому, що вони містять уже готовий серотонін, який прийнято вважати гормоном щастя, а також тіамін (вітамін В1), який в організмі людини синтезується у той же серотонін. Завдяки багатому складу томати здатні покращувати настрій. А в ситуації стресу вони виступають як антидепресанти – допомагають боротися з депресією та іншими негативними наслідками потрясінь.

 

ПОМІДОРИ ПРОДОВЖУЮТЬ МОЛОДІСТЬ

Плоди цього овочу містять багато яблучної та лимонної кислоти, які підтримують кислотно-лужний баланс організму, зв’язують надлишок кислот, що утворюються в процесі обміну речовин, виводять їх з організму і тим самим запобігають передчасному старінню. Помідори мають обов’язково міститися в раціоні літніх і ослаблених людей, а також тих, хто страждає порушенням сольового обміну й ожирінням.

 

ПОМІДОРИ СПАЛЮЮТЬ ЖИР ТА НОРМАЛІЗУЮТЬ ВАГУ

Помідори – дієтичний продукт, оскільки мають низьку калорійність (усього 23 кКал на 100 г). До того ж вони містять хром, який сприяє швидкому насиченню та попереджає напади «звіриного» голоду. Стиглі червоні овочі мають посісти гідне місце у раціоні тих, хто мріє позбутися зайвих кілограмів. Варто пам’ятати, що помідорна дієта протипоказана людям, які страждають порушеннями обміну речовин й алергією на червоні овочі та фрукти.

 

ПОМІДОРИ ПРОТИ РАКУ

Помідори містять важливий для людини антиоксидант лікопин. Аби забезпечити добову норму людини у цьому мікроелементі, варто щодня споживати щонайменше 0,5 кг спілих червоних помідорів. Лікопин не руйнується навіть після термічного обробітку помідорів, більше того – його концентрація збільшується. Він має здатність зупиняти поділ та розмноження ракових клітин та мутації ДНК. Лікопин захищає від ризику розвитку раку шийки матки у жінок та раку простати у чоловіків.

 

ПОМІДОРИ У КОСМЕТИЧНИХ ЦІЛЯХ

Для жирної шкіри використовуйте таку маску: сік помідорів змішайте зі збитим білком одного яйця, додайте пюре з помідорів та нанесіть на шкіру обличчя, через 10 хвилин змийте холодною водою. У результаті жирний блиск зникне, а шкіра матиме здоровий вигляд.

Для сухої шкіри підійде маска з м’якоті половини помідора та 1 ст. л. сметани. Нанесіть маску на обличчя на 15 хв та змийте теплою водою. Корисні властивості помідорів виявлять себе повною мірою: шкіра буде зволоженою, отримає необхідну кількість поживних речовин, стане ніжною та свіжою.

 

 

ПЕРЕРОБКА ТА СПОЖИВАННЯ

Помідори (на відміну від інших овочів) легко піддаються переробці та зберіганню, оскільки мають досить високу кислотність, що гарантує повну безпеку готової продукції. Без великих затрат праці та часу можна приготувати справжню томатну пасту, кетчуп, різні соуси та насолоджуватися смаком улюблених овочів навіть узимку. Готовий продукт можна вживати в їжу щодня, поповнюючи тим самим запас каротиноїдів та інших корисних і необхідних речовин.

 

КОРИСНО ЗНАТИ

Всупереч поширеній громадській думці страви з помідорів дієтологи не радять уживати з яйцями, м’ясом, рибою. Однак вони чудово поєднуються з горіхами, різними сортами капусти, редькою, цибулею, баклажанами, патисонами та солодким перцем.

 

 

ТОМАТНИЙ СІК

Свіжий органічний томатний сік – найкорисніший напій, оскільки багатий мінеральними елементами і зберігає абсолютно всю поживну цінність цих овочів. За вітамінним складом томатний сік істотно перевершує популярні цитрусові соки.

Наявність у соці з помідорів фолієвої кислоти сприяє процесу кровотворення та нормалізації обміну холестерину. Солі, що містяться в помідорах, підтримують в організмі кислотно-лужну рівновагу.

Томатний сік, крім того, має відмінну сечогінну дію, що допомагає нормалізувати кров’яний тиск і запобігти утворенню гнильних процесів в організмі. Такий сік дуже корисний курцям для позбавлення від токсинів, а також тим, хто страждає від непереносимості авіаперельотів (до речі, згідно з останніми статистичними даними більше половини томатного соку в ЄС споживається під час авіаперельотів). Завдяки високій поживній цінності, вмісту вітамінів його споживання значно сприяє схудненню.

Однак існують серйозні протипоказання щодо вживання томатного соку. При невротичних спазмах цей сік викликає посилення больових відчуттів, загострення захворювань травної системи. Часто люди, які страждають на жовчнокам’яну хворобу, вживаючи томатний сік, можуть викликати загострення цього захворювання. Відбувається це через неправильну, незбалансовану комбінацію з їжею, що містить велику кількість крохмалю.

Аби бути впевненими у якості томатного соку, що з’являється на вашому столі, обирайте сертифіковані органічні соки «Пан Еко», для приготування яких використовується лише сертифікована органічна сировина, вирощена в екологічно чистій зоні українського Закарпаття без використання синтетичних добрив, пестицидів, ГМО та стимуляторів росту. Обирайте найкраще та будьте здоровими!

 

ЦІКАВО

Склянка томатного соку містить стільки ж каротину, що і 100 г моркви. Тому ефективним є споживання натурального органічного соку при А-вітамінній недостатності.

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 09 (19)' 2011

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: