У Білорусі почали виробляти халяльне м'ясо

Share on Facebook

 

М'ясокомбінати сподіваються найближчим часом збільшити експорт в країни СНД. У Білорусі з'явилися підприємства, які виробляють м'ясо згідно з ісламськими правилами.

 

Продукція популярна не тільки серед мусульман - і це при тому, що вона на чверть дорожче звичайної. М'ясокомбінати сподіваються найближчим часом збільшити експорт в країни СНД. Арабське слово «халяль» означає в перекладі «дозволене». 

Таке м'ясо на ринку приблизно на 15-20% дорожче звичайного. Процес його виробництва - особливий. До прикладу, в кормі для курки не повинно бути ніяких гормональних добавок. Перш, ніж зарізати птицю, моляться. Халяльную продукцію запаковують окремо. Замороженого м'яса «халяль» не буває, тільки охолоджене.

Сподіваємося, що диверсифікуємо ринок за допомогою цього напряму "халяль" і збільшимо обсяг постачань на експорт », - говорить заступник генерального директора з торгівлі і переробці агрокомбінату Олексій Богданов. Продукція під маркою «Халяль» стає все більш затребуваною, тому що вважається екологічно чистою. Зараз в Білорусі три підприємства випускають м'ясо і молоко за стандартами «халяль».

Добавьтe Ваш комментарий

Ваше имя (псевдоним):
Ваш адрес почты:
Комментарий: