В Ізраїлі виведений новий сорт кавуна з яскраво-жовтою м'якоттю

Share on Facebook

 

Новий сорт кавуна відрізняється від свого червоного побратима не тільки кольором м'якоті, а й невеликими розмірами. А фермер, який виростив його, обіцяє незабаром порадувати гурманів ще одним плодом з "веселим" розфарбуванням.


312За інформацією газети "Маарів", новий сорт був вирощений фермером з мошави Цофіт під Кфар-сабой Урі Рабиновичем. Поки новий сорт можна купити тільки на ринку "вихідного дня" в порту Тель-Авіва.

Жовтий кавун має темно-зелену корочку і яскраво-жовту м'якоть. На відміну від "жовтих" побратимів, виведених за кордоном, ізраїльський кавун не нагадує за смаком гарбуз, а залишається соковитим, м'яким, солодким. Вага такого кавуна коливається від 3 до 4 кг, а продається він по 4,3 доллари за кілограм.

У планах ізраїльського фермера найближчим часом порадувати гурманів кавуном яскраво-рожевого кольору, а також вивести сорт, в якому будуть поєднуватися кілька кольорів.

Газета "Маарів" пише, що новим сортом, виведеним Урі Рабиновичем вже зацікавилися кілька великих господарств.

Відзначимо, що в ізраїльських магазинах є й інші види "жовтих кавунів": з жовтою кіркою і червоною м'якоттю. Їх можна придбати за ціною 3.45 доллари за кілограм.

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: