ОРГАНІК – НЕ ОРГАНІК, в чому ж відмінність?

Share on Facebook

 

В першу чергу у багатьох людей постає логічне питання: а що ж таке ORGANIC?


oficijnyj-znak-sertyfikovanogo-organichnogo-silskogo-gospodarstva-jes-do-2010

Дуже часто виробники харчової продукції, науковці і навіть журналісти використовують терміни «екологічно чистий», «екологічно безпечний», «натуральний» або «біопродукція», маючи на увазі під цими визначеннями власне органічну продукцію. Таке маркування не має ніякого відношення до органічного виробництва. Без спеціальної відмітки про проходження процедури сертифікації згідно стандартів органічного виробництва такі маркування потрібно розглядати виключно як рекламні і як такі, які не несуть ніякої юридичної сили і не є достовірними. Виняток можуть становити імпортні продукти з позначенням «BIO» або «ECO», якщо в країні-виробнику органічні продукти, відповідно до стандартів ЄС, прийнято називати "екологічними" або "біологічними".

 

За останні десятиліття світовий органічний рух, до цього протягом півстоліття відомий лише невеликому колу ентузіастів, набрав потужних обертів і вже став життєвою філософією для багатьох. У продажу постійно розширюється асортимент органічних продуктів (Organic), косметики, засобів гігієни, тканин, одягу та інших товарів. Якщо запитати звичайного споживача, що таке органічна продукція, він, ймовірно, відповість, що ця продукція була вирощена чи вироблена без застосування синтетичних хімікатів і не містить шкідливих домішок. І буде правий, хоча це визначення є дещо спрощеним.

 

logotyp-biodynamichnogo-sertyfikovanogo-agrovyrobnyctva-avstraliiЗа визначенням Міжнародної Федерації органічного сільськогосподарського руху (IFOAM) “Органічне сільське господарство - виробнича система, що підтримує здоров'я ґрунтів, екосистем і людей. Воно залежить від екологічних процесів, біологічної різноманітності та природних циклів, характерних для місцевих умов, при цьому уникається використання шкідливих ресурсів, які викликають несприятливі наслідки. Органічне сільське господарство поєднує в собі традиції, нововведення та науку з метою покращення стану навколишнього середовища та сприяння розвитку справедливих взаємовідносин і належного рівня життя для всього вищезазначеного”.

 

Сертифіковані органічні продукти отримуються в результаті ведення органічного виробництва, при якому заборонено використовувати хімічні засоби захисту рослин, мінеральні добрива синтетичного походження, захист рослин здійснюється переважно препаратами натурального походження; категорично заборонене використання ГМО та будь яких штучних барвників, ароматизаторів та консервантів.

 

oficijnyj-znak-organichnogo-sertyfikovanogo-gospodarstva-sshaОрганічними вважаються лише ті продукти, які вироблені відповідно до затверджених правил (стандартів), а виробництво пройшло всі процедури сертифікації у встановленому порядку акредитованими незалежними спеціалізованими компаніями.

При цьому органічна продукція належним чином маркується. На етикетці має бути нанесено інформацію про відповідний орган сертифікації, а також (у випадку дотримання стандартів ЄС) – встановлений логотип ЄС.

 

Отже, наявність на етикетці продукту терміну «органічний», з наведенням інформації про сертифікаційний орган та встановленого логотипу ЄС, чи іншого логотипу (в залежності від країни), гарантує споживачу достовірність маркування та дає впевненість щодо підтвердженої якості товару.


Виконавчий директор Федерації органічного руху України

Андрій Вячеславович Коняшин

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 02' 2009


Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: