Велика Британія: полювання на Великодні яйця

Share on Facebook

 

velyka-brytanija-poljuvannja-na-velykodni-jajcja

Як Ви гадаєте, як найкраще відсвяткувати Великдень? Безперечно, у родинному колі з гарним настроєм! Проте Ви ще не знаєте, як святкують Великдень британці.


Британська компанія «Green & Blacks» планує випустити 5 000 шоколадних яєць із чорного та молочного шоколаду, щоб допомогти компанії «Soil Association» організувати свято Великодня. Вже традиційно ця компанія безкоштовно проводить свято «Полювання на Великодні яйця». Близько 50 органічних ферм по всій країні будуть приймати гостей протягом квітня, де пропонуватимуть різноманітні розваги: прогулянки у причепі трактора, розфарбовування яєць, спілкування з тваринами, піші прогулянки територією ферми і навіть шанс побачити новонароджених ягнят.


Для дітей буде також організовано справжнє полювання на Великодні яйця. Переможці отримають спеціальні призи – шоколадні яйця від «Green & Blacks».


«Провести вихідні на фермі – надзвичайно цікаво. Діти дуже полюбляють такі розваги. Щорічно фермери приймають багато гостей. Безперечно, органічні ферми варті уваги відвідувачів, де вони можуть побачити різноманіття дикої природи та скуштувати найкращі свіжі та корисні овочі, фрукти та іншу поживу. Тут продовжують традиції поколінь, на відміну від конвенційних ферм», – із захопленням ділиться досвідом Руперт Акер, представник «Soil Association».

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 04 (07)' 2010

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: