Дар бджіл

Share on Facebook

 

мед, лікування медом, захворювання серця, властивості медуЩе в давнину люди вважали мед дієтою довголіття. І не без підстав: лабораторні дослідження показали, що в цьому чудовому продукті міститься більше ста компонентів, цінних для організму людини. Завдяки вмісту великої кількості (глюкози, фруктози) мед легко і швидко засвоюється організмом людини, не завантажуючи зайвою роботою печінку.

 

Не випадково цей продукт рекомендують перед змаганнями або в перервах між ними вживати спортсменам, щоб швидше відновити витрачену енергію. З цією ж метою лікарі радять їсти мед старим і хворим людям, що перенесли виснажливі захворювання, складні операції і нужденним у швидкому відновленні сил. Надзвичайно корисний мед молодому організму. Деякі немовлята важко переварюють сахарозу, проте мед засвоюють відмінно. Фруктоза, що міститься в ньому, засвоюється краще, ніж лактоза жіночого молока.

У дітей, які споживають мед, спостерігається активна діяльність травного тракту, підвищення апетиту, вони краще розвиваються і швидше додають у зростанні. Деякі сорти цього продукту надають заспокійливу дію на нервову систему, і не випадково діти швидко і легко засипають після прийому його в їжу. Лікарі рекомендують по можливості більше замінювати медом цукор. Дуже корисно додавати його в молочні продукти: сметану, вершки, кефір, молоко, сир. Хороший він з охолодженими компотами, кисілями, кашами, свіжими помідорами, огірками, тертою морквою, фруктами. Харчова і лікувальна цінність меду пояснюється не тільки можливістю легко засвоюватися моносахаридам, але і багатим арсеналом, що містяться в ньому вітамінів, ферментів, антибактеріальних, протизапальних, гормональних, антидіабетичних та інших дуже важливих для організму речовин, мінеральних елементів.

Про те, що цілющі властивості меду добре знали і широко використовували ще в далекі часи, засвідчують збережені писемні джерела. Так, про це йдеться у стародавньому єгипетському папірусі Еберса "Книга приготування ліків для всіх частин (людського) тіла", датованому більше 3500 років тому. Видатний мислитель, учений і реформатор медицини Гіппократ успішно застосовував бджолиний мед при багатьох захворюваннях і сам вживав його в їжу. Стародавній лікар Середньої Азії Ібн-Сіна (Авіценна) рекомендував вживати цей продукт для продовження життя і збереження працездатності в старшому віці.

У старовинних руських рукописах лікарського порадника наводяться десятки рецептів, до складу яких входить бджолиний мед у поєднанні з ромашкою, кропивою, цибулею, іншими лікарськими рослинами. У старовинних рукописних джерелах, наприклад, можна знайти чимало вказівок на те, що медом лікували рани. Надалі народна медицина значно збагатилася знаннями чудодійних властивостей чудового дару природи. І в наші дні мед все більше використовується для лікування людей, що страждають самими різними хворобами. Застосування меду при багатьох захворюваннях дозволяє знизити, а в деяких випадках навіть припинити прийом хімічних препаратів і досягти лікувального ефекту в більш короткі терміни. Благотворний вплив бджолиний мед впливає на людей, які страждають захворюваннями серця, про що було відомо ще Авіценні.
Мед живить легкозасвоюваною глюкозою ослабілі серцеві м'язи, сприяє розширенню венних судин і цим покращує коронарний кровообіг. Тривале (один-два місяці) вживання меду по 50-140 г на день у хворих з серцевими захворюваннями веде до поліпшення загального стану, нормалізації складу крові, підвищення відсотка гемоглобіну, а також серцево-судинного тонусу.
При гіпертонічній хворобі хворим показана суміш меду з рівною кількістю журавлини, пропущеної через м'ясорубку. Приймають її по одній столовій ложці три рази на день до їжі.

 При стенокардії рекомендується інша суміш:
- Сік алоє - 100 г,
- Мед - 300 г,
- Подрібнені горіхи - 500 г і
- Сік 1-2 лимонів
Приймають цю суміш по одній столовій ложці три рази на день за півгодини до їжі.

 

Для лікування хворих на гіпертонічну хворобу народна медицина рекомендує застосовувати мед з соком овочів. Наприклад, склянку соку столового буряка, по стільки ж соку моркви, хрону (натертий хрін попередньо настоюють на воді 36 годин) і сік одного лимона змішують з однією склянкою меду. Приймають цю суміш протягом двох місяців по одній столовій ложці 2-3 рази на день за годину до або через 2-3 години після їжі. Інший рецепт включає наступні компоненти: по одній склянці соку моркви, хрону (тертий хрін також настоюють на воді), склянку меду і сік одного лимона. Все це ретельно перемішують і приймають, як у першому випадку. Зберігати такі суміші потрібно в скляному посуді в прохолодному місці.

Благотворну дію має мед на організм людей, що страждають серцево-судинними захворюваннями. Однак цим хворим не треба вживати мед у великих кількостях з гарячим чаєм, оскільки це призводить до посиленого потовиділення при енергійної роботі серця. А додаткове навантаження на хворе серце небажане. Помірне ж і тривале споживання меду (по 50-140 г на добу протягом 1-2 місяців) у хворих з важкими серцевими захворюваннями, за повідомленням ряду авторів (проф. М. Б. Голомба та ін), веде до поліпшення загального стану , нормалізації складу крові, підвищення відсотка гемоглобіну, а також серцево-судинного тонусу.
При туберкульозі народна медицина рекомендує застосовувати мед з молоком, різними жирами (вершковим маслом, гусячим салом, смальцем) та іншими висококалорійним речовинами. Нерідко при цьому додається сік алоє.

 

У деяких людей виникає алергія до нього, тому слід приймати його спочатку малими дозами.

 


Comments (1)
1Friday, 13 November 2015 16:13
Сергій10
Настойка пчелиного подмора - это уникальный в своем роде продукт. Прочитал статью (здесь - http://sviymed.com/tovary/nastoika-pchelinogo-podmora), где говоритсься, что секрет пользы от ее применения кроется в ферменте хитозан, который имеет свойства нейтрализовать большинство вредоносных микробов. Спасибо за статью.

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: