ORGANIC UA - життя в стилі органік

Share on Facebook

Ця стаття носить певне символічне значення, адже вона була першою і стала своєрідним початком в історії журналу ORGANIC UA.


органік

…Довго тривав процес його підготовки, немало було «поламано списів» щодо того, ким він має бути, яким питанням приділяти найбільшу увагу.

В решті-решт ми вирішили ­– годі чекати! Адже намагання зробити журнал щонайкращим, мабуть, добре, однак це стане тим цінніше, чим більше активних читачів долучиться до його поліпшення шляхом своїх зауважень та свіжих статей! Знаменно, що ORGANIC UA починає свій перший рік у вересні. Адже ще з часів Володимира Великого зародилась традиція в Україні зустрічати Новий рік восени – 1 вересня, як рік урожаю, рік нових сподівань та звершень. Його символом був необмолочений пшеничний або житній сніп, покращений калиною, медовими пряниками, горіхами. Початок нового року продовжують святкувати у вересні в Ефіопії – після припинення сезону дощів. Євреї щороку у вересні відмічають свій Новий рік – Роша-Гашана, аналізуючи свої вчинки за минулий рік та готуючись до наступного. Тоді ж мусульмани Миловановсвяткують священний місяць Рамадан. Не дивно, що новий навчальний рік теж починається у вересні!

Збір врожаю і початок нового етапу (бажано, звісно, кращого) життя, нових планів, сплелись воєдино у багатьох народів і культур протягом віків!

Природа та логіка і здоровий глузд завжди йдуть нога в ногу. Сама природа не потребує ніякої допомоги: у формі штучного втручання на кшталт хімічно-синтезованих мінеральних добрив, непередбачуваних ГМО та штучно синтезованих пестицидів, які насправді є родичами хімічної зброї масового знищення в «мирний час». Все більше людей в усьому світі з року в рік ліпше починають усвідомлювати ці «цивілізаційні» загрози, намагаються їх уникнути, споживаючи сертифіковані органічні напої, харчі і т.п. Багато хто все своє життя починає вести в стилі ОРГАНІК.

Як це? Що це? Що в цьому особливого? Як це безпосередньо стосується кожного з нас – жителів України, жителів Землі? Що таке органічні продукти? Як їх відрізнити від інших? Хто і як робить? Де їх придбати? Як краще використовувати, споживати? Як зробити кращим, безпечнішим життя для себе, для своїх рідних для своєї землі? На ці та багато інших питань покликаний відповісти журнал ORGANIC UA!

Навчаймося, думаймо, працюймо разом!


Давайте жити в стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 01' 2009

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: