Дізнайтесь більше про органічні морепродукти

Share on Facebook


Милованов

Багато кому в дитинстві для зміцнення здоров’я та активного росту батьки давали риб’ячий жир. Через своєрідний смак та запах не всім він тоді подобався, однак все ж переважній більшості запам’ятались аргументи батьків про те, що він корисний як загальнозміцнюючий засіб, що підвищує імунітет, в т.ч. для профілактики респіраторних захворювань. Згодом у більшості з нас риб’ячий жир з дитинства забувся, але любов до рибки росла і зміцнювалась. І не дивно, адже ловити і вирощувати рибу у нас є де. На території України протікає не лише Дніпро, Дунай, Дністер, Рось, а понад 73,4 тис. річок та струмків, загальна довжина яких складає понад 259 тис.км! Крім того, в нашій державі розташовано близько 3 тис. озер, а на малих річках споруджено понад 23 тис. штучних водойм - водосховищ та ставків, площа яких понад 1,5 тис. км2. А ще ж Чорне та Азовське моря!

Все це, звісно ж, істотно вплинуло на наші гастрономічні уподобання. Хоч мало який образ українця описується без шматка сала, насправді, ще більш відвертою стає його посмішка, коли він бачить на столі рибку: парену, варену, смажеу, в’ялену. Про важливість риби в харчуванні свідчить прислів'я: «Краще безхліб'я, ніж безриб'я».

Любов до риби та морепродуктів у нашого народу була і залишається. Однак, на жаль, останнім часом «блага цивілізації» у формі консервантів, мінеральних добрив, антибіотиків, ГМО, штучних барвників і т.п. «хімії», на жаль, суттєво торкнулись і цієї частини нашого обіднього столу. Занепокоєння щодо безпеки самої риби та морепродуктів, методів їх вирощування та стану екології в природних умовах їх життя, викликало у більшості країн світу закономірний початок сертифікованого органічного їх виробництва. В країнах ЄС вже почали діяти відповідні стандарти, в США та інших країнах споживачі все активніше вимагають органічних, безпечних морепродуктів.

Зважте, що навіть для тих хто дотримується посту, на Благовіщення та у Вербну Неділю, можна вживати рибу. Що ж до решти часу, то варто врахувати, твердження вчених, що навіть однократне вживання органічної риби на тиждень більш ніж удвічі знижує вірогідність раптової смерті. 

Давайте жити в стилі ОРГАНІК! Читайте більше на сторінках журналу  "ORGANIC UA" 04 (16)' 2011

 

З повагою,

Голова Правління Федерації органічного руху України

к.е.н. Є.В.Милованов

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: