У США шкільне подвір’я прибирає свиня

Share on Facebook

 

В американській школі з'явився новий працівник - свиня Теодор доїдає за дітьми недоїдки. Найбільше він полюбляє яблука, моркву і хліб.


свиня

Найоригінальніше рішення щодо очищення подвір'я від залишків ланчів прийняли в орегонської школі Sage Community: для переробки відходів вони завели справжнє порося. Теодора привезли до школи на початку травня, і за півтора місяця він повністю довів свою вірність новому ремеслу, пише newsmarket.

Кожен день свиня-двірник бродить по шкільній території у пошуках їжі. Їсть він все підряд - яєчну шкаралупу, бананову шкірку, правда, йому не подоаються цитрусові.

Натомість учні намагаються упорядкувати житло для Теодора. Одна сім'я навіть побудувала спеціальний загін для поросяти, в якому він може спати і ховатися від сонця. А дітлахи спорудили компостну купу поруч із будиночком свині.

Школярі дуже люблять Теодора і піклуються про нього щодня. Старші вчать молодших, як чистити його житло і перевертати компост, який потім використовується як добриво для шкільного саду. «Теодор вчить дітей бути більш відповідальними», - радіє директор школи Сандра Гірднер.

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: