Найбільший у світі органічний торт спекли у США

Share on Facebook

 

У штаті Нью-Джерсі на базі Кеанського університету відбувся щорічний Зелений фестиваль, який запропонував відвідувачам безліч цікавих заходів на екологічну тематику. Всіх гостей пригощали органічними наїдками та напоями.


торт, органічний торт

До того ж на другий день фестивалю кухарі запропонували «зеленим» активістам скуштувати цікавий морквяний органічний торт, як виявилось, найбільший у світі. Перші 500 відвідувачів на власні очі побачили та змогли скуштувати цей шедевр кулінарії, виконаний у формі клаптика нашої землі з зеленим пейзажем, чистими річками та вітровими електростанціями, що все разом складало картину безпечного майбутнього.

Усі заходи на Зеленому фестивалі мали виховний характер, поставивши за мету навчити дітей та дорослих екологічного мислення та способу життя. Основний акцент програми організатори зробили на дітях, запропонувавши цікаві та розважальні семінари. Наприклад, гурток з конструювання іграшкової машинки на сонячних батареях, де десятки дітей разом з батьками власними руками майстрували самохідну машину з гумових стрічок, пластикових пляшок та дерев’яних коліс. Подібні розваги дають малечі уявлення про те, як працює альтернативна енергія. Організатори впевнені, що саме діти роблять погоду вдома. Якщо дитина доводить батькам, що сміття потрібно збирати роздільно, то зазвичай дорослі починають це робити.

Гасло фестивалю: якщо кожен почне хоча би з незначних зрушень у своєму житті, всі разом ми зможемо досягти великих позитивних результатів.

 

www.nj.com

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 04 (16)' 2011

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: