Перша навколосвітня подорож на водні

Share on Facebook

 

 

Компанія Mercedes-Benz завершила першу навколосвітню подорож на своїх водневих автомобілях B-Class F-Cell. 
Mercedes-Benz B-Class F-Cell проїхали в цілому більше 30 тисяч кілометрів і успішно фінішували біля музею компанії Мерседес в Штутгарті.

 

мерседес

Унікальний пробіг почався в січні 2011 року, а його маршрут пролягав по територіях 14 країн на чотирьох континентах. Подорож стартувала в Штутгарті, звідки автомобілі вирушили на південь через Париж, Барселону, Мадрид і Лісабон. Після цього машини були доставлені на літаку в США. Водневі "Мерседеси" проїхали по території Північної Америки і Канади і далі були переправлені до Австралії. Потім вони продовжили поїздку через Китай і Росію, повернувшись в результаті в Європу.
Під час подорожі один з автомобілів, що беруть участь у пробігу, потрапив у дорожньо-транспортну пригоду у Казахстані. По дорозі з Алма-Ати в Балхаш в екіпаж під номером три врізалася одна з місцевих машин. У результаті Mercedes-Benz отримав пошкодження задньої підвіски, проте, за словами представників німецької компанії, B-Class вдалося досить оперативно полагодити в "найближчому сервісі".
Крім цього, в "Мерседесі" також відзначили, що через малу кількість водневих заправних станцій водіям близько 130 разів довелося використовувати спеціальну мобільну АЗС.
У Mercedes-Benz B-Class F-Cell використовуються силові установки на паливних елементах. В них електрику для електродвигунів виробляється в процесі хімічної реакції між воднем і киснем. Цією кругосвітною подорожжю німецький виробник планував показати спроможність технології паливних елементів. Також компанія розраховувала довести, що такі машини цілком підходять для щоденного використання і здатні пересуватися на далекі відстані в будь-яких дорожніх і погодних умовах.
За інформацією http://avtoport.ua

 


Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: