Вчені з'ясували, який комп'ютерний шрифт найбезпечніший для зору?

Share on Facebook

 

Безумовно, для сотень мільйонів людей комп'ютер став невід'ємною частиною їхнього життя. Інша справа, що це захоплення небезпечне для здоров'я користувачів ПК.


шрифт

Мова йде і про хвороби пальців, і про можливий сколіоз. Але, найпоширеніша небезпека - це можливість серйозно погіршити зір. Причому, врятувати очі користувачів не можуть і нові рідкокристалічні монітори. Тим не менш, американські учені вирішили зайнятися цією проблемою і прийшли до висновку, що серйозно зменшити навантаження на очі може ... один із стандартних комп'ютерних шрифтів.

Медична інформаційна мережа, посилаючись на результати експерименту американських вчених, повідомляє про те, що найбезпечнішим є шрифт Verdana, причому, оптимальний розмір шрифту - 10-12 пунктів. Пов'язаний цей дивовижний ефект з тим, що саме в шрифті Verdana відсутні так звані засічки.

Крім того, вчені порадили менше жмуритися перед монітором, так як це призводить до зменшення кількості моргань і до сухості в очах. Якщо ж від цієї звички відвикнути складно - можна використовувати «штучні сльози».

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: