Нас покинув ще один активіст органічного руху - Ганс-Мартін Брайсінгер

Share on Facebook

 

26 квітня 2011 р., менше ніж через місяць після свого 51-річчя передчасно померГанс-Мартін Брайсінгер, добре відомий у всьому світі активіст органічного руху,який присвятив цьому напрямку більше 25 років свого життя.  


Ганс-Мартін Брайсінгер,

Цей німець стояв білявитоків зародження в Україні сертифікованого органічного виробництва. Він живідеєю зміцнення українсько-німецьких відносин в органічному секторі та своїмидіями сприяв впровадженню її у життя.

Важко переоцінити його внесок у розвиток органічного бізнесу в Україні і особливо упросування українських органічних продуктів на європейський ринок. Ще наприкінціминулого століття саме Ганс-Мартін, зокрема, став одним з ініціаторів реалізаціїспільного проекту між господарством «Агроекологія», торговою компанією «Украгрофін»та німецькими партнерами щодо експорту до ЄС якісної органічної продукції з України.За його ініціативи ще в 2003 р. цей український проект вперше було презентовано врамках Міжнародної виставки «Біофах» у Нюрнберзі.Проте пана Брайсінгера пов’язував з нашою країною не лише бізнес. Зважаючи найого любов до драматургії та акторський хист, він з студентських років особливо бувнебайдужим до творчості Миколи Гоголя. Завжди, по приїзду, відвідував гоголівськімісця на Полтавщині, а також, хоч і не розумів нашої мови, залюбки ходив на спектаклі вкиївські театри. Він стверджував, що головне – відчути атмосферу на сцені, яку майстерноможуть передати актори. Ці відчуття у вільний час він переносив на театральну сцену вНімеччині, де особисто грав, як правило, драматичні ролі.За життя ми пам’ятаємо пана Брайсінгера, як надійного партнера, що міг миттєво датиґрунтовні поради з будь-якого питання, що стосувалось будь-кого чи будь-чого у світіорганік. В той же час німецькі колеги відмітили його оптимістичну, веселу вдачу,зазначивши, що вираз Чарлі Чапліна «День, проведений без сміху, можна вважативтраченим днем» цілком і повністю стосувався і Ганса-Мартіна.Ми глибоко сумуємо втратою цієї неординарної особистості і з впевненістю будемопродовжувати шляхетну справу Ганса-Мартіна Брайсінгера!

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: