153 курсанта отруїлися в Єкатеринбурзі

Share on Facebook

 

У Єкатеринбурзі отруїлися 153 курсанта Уральського інституту протипожежної служби МНС.


отруєння, Єкатиренбург

Курсанти відчули себе погано вночі 21 квітня. Напередодні за медичною допомогою звернулися 124 людини з ознаками харчового отруєння, 30 з них були госпіталізовані. До справжнього моменту до медиків звернулися 153 людини, 34 з них госпіталізовані. 
Станом на 19-20 квітня 2011 року, курсантів гудували куркою і рибою під яйцем. Раніше було відомо про те, що 124 отруїлися, 30 з них були госпіталізовані. Однак до п'ятниці, за уточненими даними МНС, за медичною допомогою звернулися вже 153 курсанта та студенти, з них у лікарні лікування проходять 34. "Їх стан задовільний", - сказав представник управління інформації МНС Росії. 
В управлінні Слідчого комітету Росії по Свердловській області відзначили, що стан двох курсантів оцінюється як важкий. "Понад 100 людей поміщено в розгорнутий на території МНС мобільний лазарет, а 32 курсанта доставлені до інфекційного відділення центральної лікарні № 40 міста Єкатеринбурга Двоє курсантів, госпіталізованих до лікарні, перебувають у важкому стані.", - Йдеться у повідомленні слідчих. 
Як передає РІА Новини, після спалаху захворювання керівництво інституту повідомило про подію в службу санепіднагляду і в правоохоронні органи. Результати медичних аналізів будуть готові до понеділка. Тим не менш вже відомо, що претензій до роботи кухні вузу у перевіряючих не виявилося. "Після перевірки приміщень, фахівці санепіднагляду повідомили, що не мають претензій та зауважень до кухні інституту. Фахівці припускають, що отруєння могли викликати продукти харчування",-сказав представник МНС. 
Із центрального апарату МНС в Єкатеринбург направлена ​​спеціальна комісія для з'ясування всіх обставин події. Потерпілим був поставлений попередній діагноз - оторовірусна інфекція, гострий інфекційний ентероколіт. Слідство проводить перевірку, її результатом може стати порушення кримінальної справи. На місці події працюють представники Росспоживнагляду і слідчі. Вживаються заходи до опитування курсантів і керівництва інституту, вирішується питання з призначенням комплексу необхідних досліджень, пишуть Дни.ру. 
Встановлено, що харчуванням навчальний заклад забезпечує організація, що виграла договір за тендером - компанія "Медбуд" (Санкт-Петербург).

Наразі стан усіх потерпілих оцінюється як середньої тяжкості. Всі молоді люди проходять курс інфузійної терапії. Крім того, проводяться дезінтоксикаційні заходи, симптоматичне лікування хворих. Імовірно курс лікування займе до 10 днів. Протягом 2-4 днів лікарі не виключають надходження контактних хворих. 
Між тим, управління Росспоживнагляду по Свердловській області вже провело перевірку в Уральському інституті державної протипожежної служби МНС РФ на предмет дотримання санітарних норм. Результати показали, що їдальня установи працювала з численними порушеннями. Зокрема, не дотримувалися умови зберігання продуктів і умови їх обробки, не працювали холодильники, не дотримувалися правила миття посуду. У зв'язку з цим керівництво територіального управління Роспортебнадзора має намір прийняти щодо начальства інституту заходи адміністративного впливу.
За останній тиждень це вже другий великий випадок масового харчового отруєння в Єкатеринбурзі. 16 квітня з ознаками отруєння по медичну допомогу звернулося 60 військовослужбовців залізничної бригади Центрального військового округу, розташованого в Єкатеринбурзі. 11 з них госпіталізовані і до цих пір знаходяться на лікуванні в окружному військовому госпіталі. За версією військової прокуратури, причиною отруєння стало порушення процесу приготування їжі і погане миття посуду.


http://www.newsinfo.ru


Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: