95 відсотків соєвих продуктів можуть бути небезпечними для вашого здоров'я

Share on Facebook

 

Сою вже досить давно просувають в якості популярного дієтичного продукту.

 

Використовувана вегетаріанцями в якості альтернативи м'ясу, і добавляемая в безліч продуктів, соя популяризується в якості одного із самих здорових продуктів.
Проте близько 95 відсотків сої в дійсності можуть шкодити вашому організму.

Соєві продукти: здорові або нездорові?

Соя є другим найбільш генетично модифікованим продуктом після кукурудзи. Це означає, що якщо не заявлено зворотне, то переважна більшість соєвих продуктів, які споживач використовує як здорової їжі, насправді приносять шкоду внаслідок неприродного і нестабільного процесу генної модифікації.

Враховуючи те, що 95 відсотків (англ.) всієї сої генетично модифікується, щоб отримати Monsanto Roundup Ready (сорт генетично модифікованих культур продовольчого монстра Monsanto; прим. Mixednews), ви не тільки отримуєте генетично модифікований продукт, а й токсичні пестициди, якими рясно зрошують культуру під час її зростання. Генетична модифікація дозволяє пристосувати соєві рослини до високого рівня токсичних пестицидів, які швидко вбили б звичайна рослина.
Але навіть без цього початкова соя у своїй неферментованого формі навряд чи здатна замінити реальні білки тваринного походження і забезпечити адекватне харчування. Також сира соя містить естрогенні ізофлавони, що перешкоджають здатності організму правильно виробляти гормони.

Існує кумулятивний ефект, де, якщо людина споживає соєві продукти на регулярній основі, наприклад, якщо це вегетаріанець, то вони ввергають своє тіло в стан постійної ворожнечі. Тіло реагує на постійну стимуляцію токсинами, пестицидами, генетично модифікованими продуктами харчування, і гормональний дисбаланс шляхом неадекватного рівня всмоктування поживних речовин. Зрештою, їх здоров'я починає швидко деградувати.

У цікавому дослідженні (англ.) нещодавно був опублікований випадок 19-річного молодика, якого регулярне споживання соєвих продуктів призвело до безпліддя та імпотенції.

Незважаючи на це, не всі соєві продукти погані. Традиційні ферментовані соєві продукти азіатських країн, такі, наприклад, як місо і натто стають корисними шляхом ферментації, а от звичайним чином вироблені і упаковані продукти, якщо тільки не вказано інше, швидше за все, створять проблеми, подібні з проблемами при звичайній дієті.

У кінцевому рахунку, варто відзначити, що навіть у здавалося б безперечних істинах можуть критися помилки і не обов'язково є правдою усталену думку. Протягом багатьох років у свідомість прагнуть до здорового способу життя людей впроваджувалася думка про те, що ці продукти забезпечують найвищий рівень якості та поживності. Таким же чином багато шановні доктори і професори, які формують думку з питань охорони здоров'я і науки, можуть впасти жертвою таких помилок. Як би то не було, тільки вам вирішувати що правдиве, а що хибно.

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: