Вірусологи знайшли ліки від усіх штамів грипу

Share on Facebook

 

Вірусологи знайшли унікальні ліки від грипу. Вчені змогли підтвердити, що даний препарат може запобігти поширенню різних штамів недуги за допомогою використання лабораторних моделей.


Організація CSIRO, яка займається проведенням досліджень, Університет Бата, а також Університет Британської Колумбії презентували новий засіб, який допоможе в боротьбі проти грипу.

Препарат виконував своє завдання навіть у тих випадках, коли його використовували проти штамів, що є резистентними (не піддаються традиційному лікуванню).

Створили його завдяки фахівцеві Дженні Маккімм-Брешкіну. В результаті роботи цієї людини був створений механізм резистентності вірусу грипу, а також оновлені ліки. Препарат прикріплюється до вірусу грипу в спеціальному місці, яке є у різних штамів. Це дозволяє прийти до висновку про те, що ліки зможуть боротися навіть із тими штамами, які ще не з'явилися.

Наприклад, величезна кількість птахів у різних куточках планети заражені грипом. Фахівці говорять, що даний вірус постійно видозмінюється і почне поширюватися по світу, заражаючи людей.

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: