Від «McDonalds» до мережі органічного фаст-фуду

Share on Facebook

 

Майк Робертс, попередній операційний директор мережі «McDonalds», який керував 31 тис. закладів мережі у 118 країнах, планує протягом 5 років відкрити у США близько 1 000 ресторанів сталого та здорового харчування.

 

mcdonalds, lyfe

Перший такий ресторан з назвою «Lyfe Kitchen» було відкрито влітку 2012 р. у маленькому, але відомому містечку Пало Альто (штат Каліфорнія). Саме Пало-Альто було обрано невипадково: тут панує дух новаторства, а люди схильні до експериментів. У цій місцевості часто виникають новаторські рухи, які пізніше поширюють усією країною. Крім того, у регіоні зосереджено багато органічних господарств різних напрямів, які зможуть забезпечити постачання органічної сировини для ресторану.

У меню ресторану не знайти страв з жирних вершків, білого цукру, білого борошна, жирних кислот, трансгенних інгредієнтів і штучних добавок. Доступні також органічне пиво й органічні та біодинамічні вина. «Lyfe Kitchen» (розшифровується як «Любіть Свою Їжу Щодня») має у меню м’ясні страви, страви з курятини, бургери, приготовані з органічного м’яса, вирощеного в екологічних та гуманних умовах. До того ж страви готують за безпечними та енергетично економними технологіями.

«Просто уявіть собі, що десятки мільйонів здорових страв щодня розходяться настільки ж успішно, як і в мережі фаст-фуду. Це перший досвід ресторанного бізнесу подібного формату», – коментував Майк Робертс в одному зі своїх інтерв’ю. – Ми лише розпочали свою роботу. 80 млн жителів країни вже більш свідомо підходять до вибору їжі. Я впевнений, що їх число лише зростатиме. Тому ми маємо над чим працювати. Оскільки «McDonalds» у 1960-70 рр. викликав реорганізацію американського сільського господарства, яке спочатку не було спроможне виробляти достатньо продовольства для швидкозростаючої мережі фаст-фуду, мережа ресторанів здорового харчування «Lyfe Kitchen» може знову змінити систему агровиробництва, але тепер на краще! Наші клієнти будуть визначати траєкторію подальшого руху. Ми впевнені, що смачні органічні страви, які несуть здоров’я для організму, є однією з незадоволених потреб наших співвітчизників».

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 09-11 (25)' 2012

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: