Європа: ринок органічних продуктів

Share on Facebook

europe-organic


Незважаючи на нинішню фінансову кризу, світовий ринок органічних продуктів та напоїв за останні 5 років зріс майже вдвічі. Процес зростання триває і до цього часу, особливо у Німеччині та Франції. До того ж успішним є не лише продовольчий сектор.

2008 р. обсяг продажу органічних продуктів у Німеччині зріс на 10%. Найбільші мережі супермаркетів у цій країні все частіше вводять у продаж органічні продукти харчування.

Як повідомляє Агенція «Біо» (Agence Bio), французький органічний ринок щорічно зростає в середньому на 9,5%, починаючи з 1999 р. Елізабет Мерсер (Elisabeth Mercer), голова основної органічної продовольчої групи країни Агенції «Біо», стверджує, що попит на органічні продукти продовжує зростати. Наприкінці 2008 р. кількість органічних виробників Франції підвищилася на 10% порівняно з попереднім роком. Насамперед це стосується таких секторів, як вирощування овочів і фруктів, виробництво вина і тваринництво. На думку Мерсер, більшість зернових фермерів отримають заохочення для підтримки розвитку органічного сектора у Франції.

Розглядаючи непродовольчий сектор у європейських країнах, зокрема в Німеччині, третина усіх продажів припадає на натуральні, екологічні засоби особистої гігієни. Відомо також, що Великобританія та Франція стоять на порозі виходу на ринок новинок від відомих виробників, включаючи майже всі споживчі групи товарів. Крім того, очікується продовження зростання органічного ринку і в 2009-2010 рр., оскільки споживачі й досі зацікавлені у використанні безпечних натуральних продуктів.

  

www.en.greenplanet.net 

 

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 02' 2009

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: