«Google» купує зелену енергію

Share on Facebook

 

google

«Google» оголосив про факт підписання угоди з «вітряною фермою» зі штату Айова (США) на придбання компанією протягом наступних 20 років зеленої енергії. Угода передбачає постачання 114 мегаВт вітрової енергії від підрозділу «NextEra Energy Resources» у графстві Сторі, штат Айова. Передбачається, що цієї енергії буде достатньо для того, щоб забезпечити потребу частини інформаційних центрів «Google».


З 2007 р. «Google» втілює в життя власний план стати «вуглецево нейтральними». З того часу компанія збудувала кілька енергетично ефективних інформаційних центрів. Вона планує повністю забезпечувати свої центри завдяки сонячній енергії та іншим замінникам вуглецю.


«Ми нещодавно уклали надзвичайну 20-річну угоду щодо закупівлі зеленої енергії, що дозволить нам узяти відповідальність за свої екологічні сліди і зміцнити поступальне зростання у секторі відновлювальної енергетики. З 30 липня 2010 р. за фіксованою ціною на найближчі 20 років ми розпочали отримувати чисту енергію від 114 мегаватної вітрогенеруючої станції в «NextEra Energy Resources Story County II», що у штаті Айова. Вся схема включення такого значного обсягу вітрової енергії до нашого портфоліо доволі складна і заплутана, однак важливо, що цієї енергії достатньо для того, щоб забезпечувати кілька серверів інформації».

 

www.livingorganicnews.com


Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 10 (11)' 2010


 
 

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: