«Боржомі» на третьому місці в ТОП-10 мінеральних вод світу

Share on Facebook

 
Грузинська мінеральна вода "Боржомі" вийшла на третє місце в світі в ТОП-10 кращих та корисних мінеральних вод. Рейтинг опубліковано на Top-10-list.org в жовтні минулого року.

В даний час розлив та реалізацію мінеральної води здійснює "IDS Borjomi International". До 2006, до російського ембарго, року 65% виробленої продукції компанія вивозила до Росії. Вже більше двох років, як обсяги виробництва компанії перевищили показники п'ятирічної давності. В даний час "Боржомі" продається в 40 країнах. Питання повернення грузинських мінеральних вод в Росію все ще не вирішено.
На сайті про Боржомі написано: "Це відмінний, неземний смак. Жодна компанія не створювала такого продукту. Батьківщиною природної газованої води вулканічного походження є Грузія, де вона і виробляється".
На перше місце вийшла мінеральна вода під французьким брендом Evian, яка широко представлена ​​в Європі, США і Канаді. На другому місці - французький бренд Perrier. Виділяється високою ціною і особливою популярністю. Perrier вважається престижним в Північній Америці і Франції. Потім слідують "Боржомі", San Pellegrino, Naya's Spring, Volvic Water, Aqua Pacific, Montclair Water, Kona Deep Sea Mineral Water, Ein Gedi Mineral Water.

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: