В Ульянівську 36 людей отруїлися саморобними консервами

Share on Facebook

 

Всього в Ульянівській області зафіксовано 241 випадок захворювань гострими кишковими інфекціями. При цьому тільки за один тиждень 36 осіб отруїлися консервами домашнього виробництва.


За даними Росспоживнагляду, з 19 по 25 січня в Ульянівській області зафіксовано перевищення середнього рівня захворюваності гострими кишковими інфекціями за останні кілька років в 1,3 рази. Всього за тиждень виявлено 241 випадок захворювань по області і 194 в Ульянівську.
Як з'ясувалося, найбільша кількість отруєнь (36 осіб) люди отримали в результаті вживання в їжу заготовлених на зиму домашніх консервів (гриби, салати, м'ясна "тушонка" і т.п.). 11 осіб отруїлися, купивши неякісні молочні продукти в магазинах, а 9 - у приватних осіб. Для 4 ульянівців причиною гострого кишкового розладу стали сирі яйця. 26 людей постраждали через недотримання особистої гігієни (двоє - заразилися від хворих). У 27 жителів області причина кишкової інфекції поки не встановлена, а 19 дітей захворіли через порушення догляду. 82 людини зараз перебувають на обстеженні в лікарнях.

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: