Австралія: перший органічний ресторан з’явився у Сіднеї

Share on Facebook

 

Першим великим сертифікованим рестораном у Сіднеї (Австралія) став ресторан-бар «Agapé», у якому подають сертифіковану органічну піцу з полби, різноманітні закуски, основні страви та десерти, приготовані виключно з органічних інгредієнтів.


2

Ресторан пишається тим, що підтримує австралійських органічних фермерів, використовуючи найкращі сертифіковані продукти, та пропонує відвідувачам смачні, корисні й безпечні страви, дбаючи про здоров’я населення.

Ресторан «Agapé», до того ж, вирішив зламати переконання, що харчуватись органічними продуктами – це дороге задоволення. «Так не мусить бути! – стверджує власник закладу та шеф-кухар Сімон Лоусон, який сам давно є пристрасним прихильником органічних продуктів харчування. – Використовуйте органічні продукти місцевих виробників, купуйте розумно і відповідно до сезону. Органічна їжа є кориснішою для людей, вона значно краще смакує та не має негативного впливу на довкілля, у якому ми живемо».

Щомісяця у ресторані змінюється різноманітне тематичне меню, «подорожуючи» багатьма країнами та пропонуючи страви різних кухонь. Ресторан гостинно запрошує відвідувачів насолодитися смаком відмінних органічних страв, скуштувати органічне вино, зустріти нових друзів та дізнатися багато нового про кухні народів світу. До речі, незабаром там, зважаючи на численну українську діаспору, дні української кухні!

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 01-02 (22)' 2012

Comments (1)
1Saturday, 24 March 2012 19:37
Макар
Цікаво, а коли вже і в нас відкриється справжній органічний ресторан?

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: