ОАЕ спіймали органічну хвилю

Share on Facebook

 

Населення ОАЕ нещодавно мало доволі негативну репутацію через свою звичку харчуватися нездоровою їжею. Проте, здається, ситуація повільно змінюється на краще. Споживачі почали активніше купувати і споживати органічні продукти, у той час як їхні західні сусіди дещо скоротили споживання органіку.


uae

Міністерство охорони навколишнього середовища та водних ресурсів ОАЕ прозвітувало, що у 2010 р. під органічним землеробством було зайнято близько 900 га, тоді як у 2007 р. ця цифра становила лише 44 га. Хоча, на перший погляд, це – зовсім мізерні показники, важливо те, що країна рухається у правильному напрямку. Це також означає, що місцеві фермери готові долучитись до зростаючого органічного руху, який набирає обертів у країнах Перської затоки, а органічні супермаркети вже мають можливість виставляти на полицях не лише імпортні органічні товари. Наприклад, у 2010 р. місцеві органічні фермери зібрали понад 5 тис. т органічної продукції, що на 15% більше за показники 2009 р. Справедливо, що слідом за зростанням попиту на органічні продукти місцеве органічне виробництво також матиме поштовх до розвитку.

Протягом останніх кількох років зросла кількість фермерських ринків у всіх еміратах. Уже традиційно щоп’ятниці органічні фермери приїжджають на такі торговельні майданчики, аби продати вирощені овочі, зелень, молочні продукти. Населення з радістю сприйняло таку можливість купувати свіжі здорові та безпечні продукти: гарбузи, перець, цибулю-порей, а не лише огірки та цибулю, як раніше.

Сільське господарство у пустелі вимагає високих економічних затрат і значно виснажує і до того бідні водні ресурси. Сільське господарство, що споживає менше води, є особливо актуальним для пустельної країни. Органічне виробництво закритого ґрунту, яке популярне в ОАЕ, заощаджує воду внаслідок зменшення випаровування, дає можливість побудувати кращу систему моніторингу та захисту від шкідників. До того ж, як відомо, органічне виробництво не використовує хімікатів та не потребує значної кількості палива, що позитивно впливає на стан навколишнього середовища.

 

Цю та інші статті читайте на сторінках Всеукраїнського органік журналу "ORGANIC UA" 11-12 (21)' 2011

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: