Екологи прорвали охорону біля "палацу Путіна", вимагаючи звільнити колегу

Share on Facebook

 

Екологи проводять акцію протесту біля так званого "палацу Путіна" під Геленджиком проти арешту активіста "Солідарності" Віктора Чирикова, що відбуває 15 діб арешту за пікет біля дачі краснодарського губернатора Олександра Ткачова.


палац Путіна

Про це повідомив "Газеті.Ru" лідер захисту Хімкінського лісу Євгенія Чирикова.

"Ми проводимо акцію на підтримку арештованого Віктора Чирикова, який вже дев'ятий день веде голодування в тюрмі. Ми прорвали два кордони, прорвалися до КПП і розгорнули плакат" Путін! Свободу Віктору Чирікову ", - сказала захисниця Хімкінского лісу. Після цього екологів оточила охорона.

Нагадаємо, минулого тижня Віктор Чириков з руху "Солідарність", а також Валерій Семергей та Олександр Онуфрієнко з Геленджикского правозахисного центру були затримані, коли йшли вздовж річки повз дачі губернатора Краснодарського краю Олександра Ткачова. Чириков отримав в суді 15 діб арешту.

 Про "палац Путіна" стало відомо після того, як Сергій Колесников із Санкт-Петербурга, колишній партнер друзів Путіна по бізнесу, написав відкритого листа президенту Медведєву. Він повідомив, що для особистого користування прем'єра на березі Чорного моря в селищі Прасковєвка в районі Геленджика зводиться величезний палац з казино, зимовим театром, літнім амфітеатром, каплицею, плавальними басейнами, спорткомплексом, вертолітними майданчиками, ландшафтними парками, чайними будиночками, приміщеннями для обслуговуючого персоналу , технічними будівлями.

Всього, за даними бізнесмена, комплекс займає площу в десятки тисяч квадратних метрів, а його вартість становить мільярд доларів. У січні російський аналог WikiLeaks опублікував фотографії цього об'єкта.

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: