Одразу три королеви краси на органічних фермах

Share on Facebook

 

Три королеви краси «Міс Земля-Повітря 2009» Сандра Сейферт із Тайваню, Міс «Земля-Вода 2006» Катрін Унталан та «Міс Земля Філіппіни 2010» Кріс Ресус із Філіппін на початку жовтня 2010 р. в рамках програми інформаційної пропаганди органічного виробництва відвідали органічні ферми на відомому своїми екологічними ініціативами о. Негрос, що у Філіппінах.


королева краси, міс світу

Візит трьох красунь світу, як наголошує директор Асоціації органічних виробників «Органік на Негрос», підкреслює надзвичайну важливість органічного виробництва у забезпеченні продовольчої безпеки та економічного розвитку разом із захистом навколишнього середовища в країні. Зазначимо, що згідно із затвердженою у 2005 р. урядовою програмою саме о. Негрос покликаний стати «Кошиком органічних продуктів Азії».

Протягом двох днів красуні відвідали 8 фермерських господарств, де вивчали успіхи та проблеми місцевих фермерів, пригощалися національними органічними стравами, проводили лекції про органічне виробництво та його переваги для місцевих жителів. Особливо діти та їхні матусі були в захваті від спілкування з красунями.

Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 11 (12)' 2010

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: