Лимонно-медові розвантажувальні дні

Share on Facebook

 

Лимонно-медове розвантаження допоможе позбутися зайвих кілограмів і очистити організм від токсинів і шлаків. Її родзинка полягає в тому, що вживати можна фактично одну тільки мінеральну воду, але при цьому ніякої втоми і занепаду сил відчувати не доведеться. Отже, як добитися такого ефекту?


лимон з медом

Для приготування чарівної суміші Вам знадобиться: 1,5 літри мінеральної води без газу, 8 лимонів, 20гр меду, 1-2 чайні ложки пекучого червоного перцю.

Все, що від вас потрібно – це сік з лимонів змішати з медом, мінеральною водою і перцем. Отриманий коктейль необхідно пити протягом цілого дня, крім цього можна вживати зелений чай і мінеральну воду без газу.  Завдяки меду, що входить до складу диво-напою, Ви не будете відчувати, звичної для голодування, слабкості. А перець змусить Вашу кров швидше циркулювати в організмі. Лимонний сік сприяє розщепленню жирів і виведенню шкідливих речовин з організму. Завдяки цим властивостям, якими володіє коктейль, ви будете відчувати бадьорість та активність на протязі всіх розвантажувальних днів.

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: