Алекс Подолінський відвідав Україну

Share on Facebook

Алекс Подолінський відвідав Україну

08 липня 2010 р. один із самих відомих біодинаміків світу Алекс Подолінський, що приїхав до України на запрошення Федерації органічного руху України, у с. Берлін Бродівського району Львівської області провів лекційні та практичні заняття для фермерів, власників присадибних ділянок, тих, хто практикує біодинамічне господарювання.
Приїзд "Метра" біодинаміки до нашої держави не випадковий. Родинні корені Алекса Подолінського походять саме з України, адже його батьки - вихідці з України й покинули її лише після Жовтневої революції. Під впливом обставин сім'я Алекса емігрувала до Австралії. Саме в цій країні Подолінський значно розвинув біодинамічний рух і саме йому завдячують багато фермерів, маючи можливість отримувати гарні врожаї в складних погодних умовах та бідності австралійських грунтів.
Незважаючи на свій вік, Алекс продовжує займатись землеробством, а також подорожує світом, завжди бескоштовно даючи поради і ділячись цінними ідеями з усіма бажаючими. Саме тому й на Львівщині з більш ніж 40 учасниками події зі Львівської, Вінницької, Івано-Франківської, Закарпатської, Волинської, Полтавської, Київської областей пан Подолінський поділився власним практичним досвідом не тільки правильного приготування біодинамічних препаратів, а й їх ефективного застосування в сучасних умовах господарювання.
Цю та інші статті Ви можете знайти на сторінках журналу "ORGANIC UA" 09 (10)' 2010

Add your comment

Your name:
Your email:
Comment: